Nedis TVWM1510BK tv-beslag 68,6 cm (27) Sort
Mounting
| Maxvikt | 15 kg |
| Minsta skärmstorlek | 33 cm (13") |
| Maximal skärmstorlek | 68,6 cm (27") |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Monteringssätt | Vägg |
Design
| Produktens färg | Svart |
Vikt & dimension
| Bredd | 274 mm |
| Djup (min) | 6,9 cm |
| Höjd | 238 mm |
| Vikt | 1,3 kg |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |