WIRELESS DISPLAY ADAPTER HDMI™, FULL-HD 1080P, INCL. CABLES
Egenskaper
| Gränssnitt | HDMI |
| Full HD | Ja |
| Utgränssnittet | Wi-Fi |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| USB-port | Ja |
| USB-anslutning | USB Type-C |
| Maximal videoupplösning | 1920 x 1080 pixlar |
| Videolägen som stöds | 1080p |
| Miracast | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Överföringsavstånd | 30 m |
| Material, hölje | Plast |
| Formfaktor | Skrivbord |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
Strömtillförsel
| Nätaggregatstyp | USB |
Vikt & dimension
| Förpackningens bredd | 230 mm |
| Låddjup | 140 mm |
| Förpackningens höjd | 35 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 180 g |
Förpackningens innehåll
| Kabel inkluderad | USB |