WiZ Smart Button
Design
| Gränssnitt | Bluetooth |
| Produktens färg | Vit |
| Material, hölje | Plast |
| Skyddsklass | III |
Prestanda
| Frekvensband | Wireless G |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP20 |
| Maximal räckvidd | 15 m; 15 m |
Batteri
| Batterityp | AAA |
Strömtillförsel
| AC-inspänning | 3dc |
Vikt & dimension
| Bredd | 64 mm |
| Djup | 64 mm |
| Höjd | 18,5 mm |
| Produktlängd | 64 mm |
| Vikt | 66 g |
| Nettovikt | 66 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 76 mm |
| Låddjup | 46 mm |
| Förpackningens höjd | 161 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 130 g |
| Förpackningens bruttovikt | 130 g |
Förpackningens innehåll
| Batterier medföljer | Ja |
Tekniska detaljer
| 12 NC-logistikkod(er) | 929003501322 |
| Förpackningens nettovikt | 80 g |
Leverantörsfunktioner
| Material | Plast |
Övrigt
| EAN/UPC/GTIN | 8719514554795 |
| Effekter | Yes |
| Förpackningens vikt | 140 kg |
| EAN / UPC / GTIN | 8719514554795 |