Yealink YHS34 Lite Dual
Headset - On-Ear - kabelgebunden - Quick Disconnect - Schwarz
Prestanda
| Produkttyp | Headset |
| Bärstil | Huvudband |
| Rekommenderad användning | Kontor/callcenter |
| Headset-typ | Binaural |
| Produktens färg | Svart |
| Kabellängd | 0,9 m |
Anslutningar
| Anslutningsteknologi | Kabel |
Hörlurar
| Maximal ineffekt | 10 mW |
| Typ av örondel | Supraaural |
| Hörlurarnas frekvens | 20 - 20000 hz |
| Impedans | 32 Ω |
| Hörlurarkänslighet | 93 dB |
Mikrofon
| Mikrofontyp | Bommikrofon |
| Mikrofonfrekvens | 100 - 8000 hz |
| Mikrofon känslighet (utnivå) | -44 dB |
| Mikrofon, riktning | Riktad |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | -10 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -30 - 70 ° C |