Kensington
sekretessfilter till bärbar dator
Design
| Maximal skärmstorlek | 34,3 cm (13.5") |
| Lämplig för | Bärbar dator |
| Modell | Privatfilter för ramlösa datorskärmar |
| Minsta skärmstorlek | 34,3 cm (13.5") |
| Vändbar | Matt-till-Glatt |
Egenskaper
| Skärmfilterfunktion | Bländningsskydd, Antireflekterande, Avskildhet |
| Begränsar betraktningsvinkel | 30° |
| Rengöringsduk | Ja |
| Magnetisk | Nej |
| Blåljusfilter | Ja |
| Reducerar blått ljus upp till | 42% |
| Integritetsskydd för kamera | Nej |
| Kompatibel med pekskärmar | Ja |
| Lätt att applicera | Ja |
| Läge för sekretessfilter | Landskap |
| Skyddar mot fingeravtryck | Ja |
| Lätt att rengöra | Ja |
| Installationssätt | Självhäftande remsa + glidande monteringsclips |
| Lätt att ta bort | Ja |
| Ytskikt | Glansig/Matt |
| Kompatibilitet | Surface Laptop 4 (13.5"); Surface Laptop 3 (13.5"); Surface Laptop 5 (13.5") |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 265 mm |
| Låddjup | 360 mm |
| Förpackningens höjd | 7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 210 g |
Övrigt
| Antal per låda | Ja |
Logistikdata
| Antal per förpackning | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |
| Ytterförpackningens bredd | 285 mm |
| Ytterförpackningens längd | 370 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 105 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,38 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |