Shuttle XPC slim DH610
Slim-PC - uden CPU - 0 GB - ingen HDD
Processor
| Inbyggd processor | Nej |
Minne
| Installerat internminne | Nej |
| Minnesplatser, typ | SO-DIMM |
| Antal minnesplatser | 2 |
| Minnestyper som stöds | DDR4-SDRAM |
| Minnets hastigheter | 3200 MHz |
| Maximalt internminne | 64 GB |
Lagringsmedia
| Lagringsenheter installerade | Nej |
| Typer av lagringsenheter som stöds | HDD & SSD |
| Storlekar som stöds på lagringsenhet | 2.5" |
| Lagringsenhetens gränssnitt | M.2, SATA, Serial ATA II, Serial ATA III |
Grafiken
| Ombord grafikkort | Ja |
| Grafikadapterfamilj | Intel |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Antal displayer som stöds | 3 |
Audio
| Inbyggda högtalare | Nej |
Nätverk
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
Anslutningar
| Antal USB 2.0 anslutningar | 4 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar | 1 |
| Antal HDMI-portar | 1 |
| HDMI-version | 2.0b |
| Antal Displayportar | 2 |
| Uttag för mikrofon/linje in | Ja |
| Hörlursutgångar | 1 |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 2 |
| Antal SATA III kontakter | 1 |
| Antal COM portar | 2 |
| Likströmsingång | Ja |
Expansionsplatser
| Antal M.2 (M)-platser | 2 |
Design
| Chassityp | 1,3L storlek PC |
| Produktens färg | Svart |
| Kylning typ | Aktiv |
| På / av-knapp | Ja |
| LED-indikatorer | HDD, Energiljus |
| Produktvikt (oz) | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning | Kensington |
| VESA-fäste | Ja |
| Produkttyp | Mini-PC, barebone |
Prestanda
| Processorsockel | LGA 1700 |
| Antal processorer som stöds | 1 |
Programvara
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
Strömtillförsel
| Nätaggregatstyp | Extern nätadapter |
| Strömförsörjning | 120 W |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| AC-adapter, nätspänning | 19 V |
| AC-adapter, maxbelastning | 6,32 A |
Vikt & dimension
| Bredd | 165 mm |
| Djup | 190 mm |
| Höjd | 43 mm |
Förpackningens innehåll
| Strömkabel ingår | Ja |
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Snabbstartsguide | Ja |
| Drivrutiner medföljer | Ja |
