Produktnummer: LS32DM700UUXEN
EAN: 8806095545257
Artikelnummer: F24895755
Samsung S32DM700UU skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 32" &#45 VA &#45 4ms
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS32DM700UUXEN
EAN: 8806095545257
Artikelnummer: F24895755
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(4.475,20 exkl. moms)
(4.475,20 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS32DM700UUXEN
Display
Skärm diagonal 81,3 cm (32")
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LED
Paneltyp VA
LED-bakgrundsbelysning Nej
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 300 cd/m²
Skärmens ljusstyrka (min) 240 cd/m²
Svarstid (medel) 4 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 3000:1
Max uppdateringsfrekvens 60 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1 miljarder färger
Bildstorlek horisontalt 69,7 cm
Bildstorlek vertikalt 39,2 cm
Diagonal skärmstorlek 80 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgområdesstandard NTSC
Färgomfång 72%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfriteknik Ja
Spelfunktioner Super Ultrawide GameView
Installerat operativsystem Tizen
Multimedia
Uteffekt (RMS) 10 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd mikrofon Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Konsument
Produktens färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 2.0
Typ av USB-port uppströms USB Type-C
Antal portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 2
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 65 W
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 2.0
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Nätverk
Wi-Fi Ja
Wi-Fi-standarder Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Ja
Bluetooth-version 5.2
Nätverksansluten (Ethernet) Nej
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Monteringsbar på väggen Ja
Höjdjustering Nej
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -2 - 22°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 32 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 58 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 32 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 150 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Nätaggregatstyp Intern
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1956448
Miljökrav
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 716,1 mm
Djup (med stativ) 193,5 mm
Höjd (med stativ) 517 mm
Vikt (med stativ) 6,5 kg
Bredd (utan stativ) 716,1 mm
Djup (utan stativ) 41,8 mm
Höjd (utan stativ) 424,5 mm
Vikt (utan stativ) 5,4 kg
Förpackning
Typ av stativ Enkelt stativ
Förpackningens bredd 842 mm
Låddjup 133 mm
Förpackningens höjd 487 mm