Produktnummer: TCDP04102IPDSB
Artikelnummer: F20590277
Compulocks iPad 10.2" Space Enclosure Tilting Stand 4" monteringssats
Tillverkare: Compulocks
Produktnummer: TCDP04102IPDSB
Artikelnummer: F20590277
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 27/05-2026
(2.680,00 exkl. moms)
(2.680,00 exkl. moms)
Tillverkare: Compulocks
Produktnummer: TCDP04102IPDSB
Egenskaper
Produktens färg Svart
Maximal skärmstorlek 25,9 cm (10.2")
Material Aluminium
USB med ström Ja
Vikt & dimension
Höjd 100 mm