Mousetrapper Advance 2.0+
central pekenhet - USB - svart med vita accenter
Mus
| Ändamål | Kontor |
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Gränssnitt | USB Type-A |
| Rörelseupplösning | 2000 DPI |
| Typ av knappar | Tryckbara knappar |
| Scroll-typ | Knappar |
| Programmerbara musknappar | Ja |
| Antal knappar | 8 |
| Antal programmerbara knappar | 8 |
Design
| Ergonomisk design | Ja |
| Produktens färg | Svart, Vit |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| Material | Konstläder, Plast, Silikon, Textil |
Strömtillförsel
| Strömkälla | Kabel |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 11 x64 |
| Mac-operativsystem som stöds | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
| Mobila operativsystem som stöds | Android, iOS |
Vikt & dimension
| Bredd | 480 mm |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Vikt | 725 g |
Förpackning
| Antal per förpackning | Ja |
| AC-adapter inkluderad | Nej |
Förpackningens innehåll
| Handledsstöd | Ja |
| Manual | Ja |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84716070 |