LG 27BA650-B skärm - 27" - IPS - 5ms
Full HD 1920x1080 vid 100Hz
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27BA650-B
EAN: 8806096207208
Artikelnummer: F24922701
LG 27BA650-B skärm &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27BA650-B
EAN: 8806096207208
Artikelnummer: F24922701
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 06/06-2026
(2.945,60 exkl. moms)
(2.945,60 exkl. moms)
Produktnummer: 27BA650-B
Med en imponerande uppdateringsfrekvens på 100Hz levererar denna skärm en smidig och responsiv prestanda som tar din spelupplevelse och arbetsflöde till nya höjder. Upptäck en helt ny nivå av realism och detaljrikedom i allt du gör på skärmen.
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
HD-typ Full HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1300:1
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,3114 x 0,3114 mm
Diagonal skärmstorlek 68,6 cm
Färgdjup 8 bit
Färgområdesstandard sRGB
Färgomfång 99%
sRGB-täckning (typisk) 99%
Prestanda
Flimmerfriteknik Ja
smarta funktioner Energisparande
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 2 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd mikrofon Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Typ av USB-port uppströms USB Type-C
Antal portar uppströms Ja
Antal USB typ C-portar nedströms Ja
Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort Ja
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 65 W
Kvalitet på VGA (D-Sub) porten Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
Antal Displayportar 2
Antal DisplayPort-utgångar Ja
DisplayPort-utgångens version 1.4
DisplayPort-version 1.4
Inbyggd KVM-switch Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.4
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Förbättrad kabelhantering Ja
Lutningsjustering Ja
Bild-i-bild Nej
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) D
Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 16,7 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar Nej
Strömförbrukning (vanlig) 14,8 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 611,7 mm
Djup (med stativ) 250 mm
Höjd (med stativ) 538 mm
Vikt (med stativ) 7,8 kg
Bredd (utan stativ) 611,7 mm
Djup (utan stativ) 50,3 mm
Höjd (utan stativ) 364,1 mm
Vikt (utan stativ) 5,2 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 721 mm
Låddjup 547 mm
Förpackningens höjd 189 mm