LG UltraGear 32GS94UX-B skärm - 32" - NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync - 0,03ms
4K UHD 3840x2160 vid 480Hz
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 32GS94UX-B
EAN: 8806096269770
Artikelnummer: F25050434
LG UltraGear 32GS94UX-B skärm &#45 32" &#45 NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync &#45 0,03ms
EU Energy Class F
EU Energy Label
Datablad
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 32GS94UX-B
EAN: 8806096269770
Artikelnummer: F25050434
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(9.365,60 exkl. moms)
(9.365,60 exkl. moms)
Produktnummer: 32GS94UX-B
Fullända din spelupplevelse med LG UltraGear 32GS94UX-B skärm
Med den avancerade LG UltraGear 32GS94UX-B skärmen kommer du att ta din spelupplevelse till en helt ny nivå. Med en imponerande 4K UHD-upplösning på 3840x2160 och en otrolig frekvens på 480Hz kommer varje bild att vara kristallklar och extremt smidig, vilket ger dig en verklig känsla av att vara mitt i handlingen.
Display
Skärm diagonal 81,3 cm (32")
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp OLED
Ljusstyrka (normal) 275 cd/m²
Svarstid (medel) 0,03 ms
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1500000:1
Max uppdateringsfrekvens 240 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,1814 x 0,1814 mm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) DisplayHDR 400 True Black, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgområdesstandard DCI-P3
Färgomfång 98,5%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Ja
AMD FreeSync Ja
Typ av AMD FreeSync FreeSync Premium Pro
Design
Produktens färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
HDMI Ja
Antal Displayportar Ja
Hörlursutgång Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Svängarm Ja
Svängbara Ja
Hållare -15 - 15°
Lutningsvinkel -10 - 15°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 32 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 36 kWh
Strömförbrukning i PowerSave läge 0,5 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Energieffektivitetsskalning A till G
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 713,7 mm
Djup (med stativ) 279,4 mm
Höjd (med stativ) 627,4 mm
Vikt (med stativ) 8,98 kg
Bredd (utan stativ) 713,7 mm
Djup (utan stativ) 66 mm
Höjd (utan stativ) 411,5 mm
Vikt (utan stativ) 5,58 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 972,8 mm
Låddjup 543,6 mm
Förpackningens höjd 182,8 mm