Produktnummer: 32BDL3651T/00
EAN: 8712581773946
Artikelnummer: F21928546
Philips 32BDL3651T 32" LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 32BDL3651T/00
EAN: 8712581773946
Artikelnummer: F21928546
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 30/05-2026
(6.760,80 exkl. moms)
(6.760,80 exkl. moms)
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 32BDL3651T/00
Philips 32BDL3651T: Interaktiv Kommunikation med Full HD LED-skärm
Investera i Philips 32BDL3651T för att sätta ditt varumärke i centrum!
Display
Paneltyp VA
Skärm diagonal 81,3 cm (32")
Skärmtyp VA
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
Ljusstyrka 350 cd/m²
HD-typ Full HD
Pekskärm Ja
Pekskärmsteknik Kapacitiv
Flerpunktsberöring Ja
Native bildförhållande 16:9
Svarstid (medel) 6,5 ms
Kontrastförhållande (medel) 4000:1
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,78 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,36375 x 0,36375 mm
Anslutningar
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 2.0
DVI-port Ja
Antal DVI-I anslutningar Ja
USB-port Ja
Antal USB-portar 3
USB-version 2.0
Ljudingång (vänster och höger) Ja
Antal ljudutgångar vänster/höger Ja
RS-232-gränssnitt Ja
Fjärrstyrd (IR) ingång Ja
Fjärrstyrd IR-utgång Ja
Inbyggd kortläsare Ja
Typ av minneskort MicroSD (TransFlash)
OPS-modulplats Ja
Audio
Inbyggda högtalare Ja
Antal inbyggda högtalare 2
Uteffekt (RMS) 10 W
Design
Produktdesign Digital A-skylt
Placeringar som kan användas inomhus
Anti-glare skärm Ja
Prestanda
Ändamål Corporate
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Antal OSD språk 18
Medeltid mellan fel (MTBF) 50000 h
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig) 50 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Energieffektivitetsklass (SDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 45 kWh
Energieffektivitetsskalning A till G
Datorsystem
Datorsystem Ja
Inbyggd processor Ja
Processor A53
Internminne 2 GB
Intern lagringskapacitet 8 GB
Installerat operativsystem Android 8.0
Videoformat som stöds M2TS, M4V, MKV, MP4, MPEG, MPG, MTS, TS, VOB, WMV
Ljudformat som stöds AAC, AIFF, ASF, LPCM, M4A, MP3, MP4, WAV, WMA
Bildkomprimeringsformat BMP, GIF, JPEG, JPG
Vikt & dimension
Skärmbredd 749,1 mm
Visa djupet 70,4 mm
Visa höjd 443,6 mm
Visa vikt 8 kg
Förpackningens innehåll
Fjärrkontroll ingår Ja
Batterier medföljer Ja
Kabel inkluderad AC, RS-232, USB
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 80%
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 60 ° C
Fuktighet (förvaring) 5 - 95%