Produktnummer: 50BFL2214/12
EAN: 8718863030493
Artikelnummer: F22147460
Philips 50BFL2214 50" LED-bakgrundsbelyst LCD-TV
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 50BFL2214/12
EAN: 8718863030493
Artikelnummer: F22147460
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(8.354,40 exkl. moms)
(8.354,40 exkl. moms)
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 50BFL2214/12
Proffsigt skärmprestanda för digital skyltning med Philips 50BFL2214 B-Line Professional Series
Beställ Philips 50BFL2214 B-Line Professional Series idag och öka din försäljning!
Display
Skärm diagonal 127 cm (50")
HD-typ 4K Ultra HD
Skärmtyp LED
Skärmform Platt
Native bildförhållande 16:9
Ljusstyrka 350 cd/m²
Standard uppdateringsfrekvens 50 hz
Kontrastförhållande (medel) 5000:1
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
Diagonal skärmstorlek 126 cm
TV tuner
Typ av tuner Analog och digital
Digitalt signalformatsystem DVB, DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Analogt signalformatsystem PAL
Smart-TV
Smart-TV Ja
Internet-TV Ja
Installerat operativsystem Android TV
Operativsystemversion 9 (Pie)
Musikappar YouTube Music
Videoappar YouTube
Audio
Antal talare 2
Ljudutgångskanaler 2.0 kanaler
Uteffekt (RMS) 20 W
Inbyggd ljuddekoder Dolby Atmos
Nätverk
Wi-Fi Ja
Wi-Fi-standarder Wi-Fi 5 (802.11ac)
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
Design
Produktens färg Svart
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 200 mm
Prestanda
Komprimeringsformat MPEG1, MPEG2, MPEG4
Undertextformat som stöds SMI, SRT, TXT
Videoformat som stöds AVI, HEVC, MKV, VP9, WMV9
Bildkomprimeringsformat BMP, GIF, JPG, PNG
Anslutningar
HDMI-version 2.0
HDCP Ja
Antal LAN (RJ-45) anslutningar Ja
Antal USB 2.0 anslutningar Ja
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar Ja
Common interface Plus (CI+) Ja
Common Interface Plus (CI+)-version 1.3.2
Antal HDMI-portar 3
Management features
Fungerar med Google Assistant Ja
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig) 65 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,3 W
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 65 kWh
AC-inspänning 220/240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
Nätaggregatstyp Internal
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Vikt & dimension
Bredd (utan stativ) 1112 mm
Djup (utan stativ) 78 mm
Höjd (utan stativ) 647 mm