Multibrackets M VESA Monitor Slider monteringskomponent
för Bildskärm - svart
Mounting
| Maxvikt | 8 kg |
| Minsta skärmstorlek | 33 cm (13") |
| Antal displayer som stöds | Ja |
| Maximal skärmstorlek | 68,6 cm (27") |
| Montage | Klämma |
| Lämplig för tv | Ja |
| Monteringssätt | Bord |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Gränsssnitt för panelmontering | 75 x 75,100 x 100 mm |
Design
| Material, hölje | Plast, Stål |
| Produktens färg | Svart |
Vikt & dimension
| Bredd | 115 mm |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 245 mm |
| Vikt | 600 g |
| Aluminiuminnehåll vikt | 600 g |
| Stål-innehåll vikt | Nej |
| Övriga metaller innehåll vikt | Nej |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 261 mm |
| Låddjup | 33 mm |
| Förpackningens höjd | 117 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 740 g |
| Förpackningstyp | Låda |
Förpackningens innehåll
| Bruksanvisning | Ja |
Tekniska detaljer
| Vikt papper-/kartongförpackning | 100 g |
| Metallförpackningens vikt | 600 g |
| Plastförpackningens vikt | 40 g |