Epson 33XL Multipack
5-pack - XL - svart, gul, cyan, magenta, foto-svart - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Färgbaserat bläck |
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-645 - Expression Premium XP-640 - Expression Premium XP-635 - Expression Premium XP-630 - Expression Premium XP-540 - Expression Premium XP-530 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 2 |
| Antal färgpatroner | 3 |
| Volym svart patron | 12,2 ml |
| Volym färgpatron | 8,9 ml |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Skrivarfäger | Svart, Fotosvart, Cyan, Magenta, Gul |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Typ av leverans | Flerpack |
| OEM-kod | C13T33574021 |
| Ursprungsland | Indonesien |
Miljökrav
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 52 mm |
| Låddjup | 192 mm |
| Förpackningens höjd | 142 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 180 g |
| Förpackningstyp | Låda |
Övrigt
| Certifiering | CE |
Logistikdata
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 2 m |
| Produkter per lastpall | 756 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 0 g |
| Ytterförpackningens bredd | 195 mm |
| Ytterförpackningens längd | 370 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 150 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 7 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 0 g |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946645544 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 2 m |
| Lastpallsvikt (UK) | 0 g |
| Produkter per lastpall (UK) | 756 styck |
| Produkter per lastpallslager | 84 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 84 styck |
| Minsta orderkvantitet | 7 styck |