HP 950/951
4-pack - svart, gul, cyan, magenta - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Kompatibilitet | HP 950/951-bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet Pro 276, 8100, 8600, 8610, 8620 |
| Antal per förpackning | 4 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Antal färgpatroner | 3 |
| Volym svart patron | 24 ml |
| Volym färgpatron | 16,5 ml |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 1000 sidor |
| Antal sidor med färgpatron | 1000 sidor |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Typ av leverans | Kombinationspack |
| Ursprungsland | Malaysia |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 123 mm |
| Djup | 4,85 mm |
| Höjd | 171 mm |
| Vikt | 240 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 123 mm |
| Låddjup | 4,85 mm |
| Förpackningens höjd | 171 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 240 g |
| Förpackningstyp | Låda |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | 4 bläckpatroner: svart, cyan, magenta, gul |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1039 mm |
| Produkter per lastpall | 720 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 60 styck |
| Lager per lastpall | 5 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 12 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 210,8 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 12 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,18 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |