HP 903XL High Yield Cyan Original Ink Cartridge
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | HP 903-bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet 6950 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal färgpatroner | 1 |
| Volym färgpatron | 8,5 ml |
| Antal sidor med färgpatron | 750 sidor |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Skrivarfäger | Cyan |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Typ av leverans | Enpack |
| OEM-kod | T6M03AE |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Irland |
| HP segment | Business |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | 5 - 45 ° C |
| Temperatur vid drift | 15 - 35 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 106 mm |
| Djup | 23 mm |
| Höjd | 113,5 mm |
| Vikt | 20 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 106 mm |
| Låddjup | 23 mm |
| Förpackningens höjd | 113,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |
Tekniska detaljer
| Hälsofaroangivelser | H317: Kan orsaka allergisk hudreaktion |
| Faropiktogram | GHS07: Skadlig |
| Innehåll i lådan | Bläckpatron |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1040 mm |
| Produkter per lastpall | 3360 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 56 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 7 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 183,9 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,93 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |