HP 903XL High Yield Black Original Ink Cartridge
Egenskaper
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | HP 903-bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet 6950 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Volym svart patron | 20 ml |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 750 sidor |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Typ av leverans | Enpack |
| Ursprungsland | Irland, Malaysia |
| Produktens färg | Svart |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | 5 - 45 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 20 - 80% |
| Temperatur vid drift | 15 - 35 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 106 mm |
| Djup | 44 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 60 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 106 mm |
| Låddjup | 44 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 70 g |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Bläckpatron |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 820 mm |
| Produkter per lastpall | 1260 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 42 styck |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 7 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 129,2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 30 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,6 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |