Sennheiser BTD 700 Dongle
Egenskaper
| Produkttyp | Dongel |
| Brand kompatibilitet | Varje varumärke |
| Produktens färg | Svart |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Mac-operativsystem som stöds | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Frekvensband | 2.402 - 2.48 GHz |
Anslutningar
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profiler | A2DP, HFP |
| Bluetooth-version | 5.4 |
Vikt & dimension
| Bredd | 23,8 mm |
| Djup | 15,2 mm |
| Höjd | 7,6 mm |
| Vikt | 2,2 g |
Förpackningens innehåll
| Manual | Ja |
Förpackning
| Förpackningens vikt | 45 kg |
| Förpackningens bredd | 130 mm |
| Låddjup | 80 mm |
| Förpackningens höjd | 20 mm |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 0 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -25 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
Logistikdata
| Ursprungsland | Thailand |