Produktnummer: ST-V11PPK
EAN: 810086360772
Artikelnummer: F24735873
Satechi Vegan Magnetfodral i läder för iPad Pro 11
Tillverkare: Satechi
Produktnummer: ST-V11PPK
EAN: 810086360772
Artikelnummer: F24735873
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(681,60 exkl. moms)
(681,60 exkl. moms)
Tillverkare: Satechi
Produktnummer: ST-V11PPK
Satechi Vegan Magnetfodral i läder för iPad Pro 11 - Elegans och hållbarhet i ett!
Egenskaper
Maximal skärmstorlek 27,9 cm (11")
Ärendetyp Mobilskal
Material Konstläder
Produktens huvudfärg Svart
Brand kompatibilitet Apple
Förslutningstyp Magnetförslutning
Pennhållare Ja
Skyddsfunktioner Reptålig
Könstyp Unisex
Konsumentens åldersgrupp Alla
Vikt & dimension
Bredd 185 mm
Djup 250,5 mm
Höjd 9,6 mm