Produktnummer: CMSX48GX5M1A5200C44
EAN: 0840440483069
Artikelnummer: F24891537
CORSAIR Vengeance &#45 48GB &#45 DDR5 RAM &#45 2600MHz
Tillverkare: Corsair
EAN: 0840440483069
Artikelnummer: F24891537
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 29/05-2026
(7.758,40 exkl. moms)
(7.758,40 exkl. moms)
Tillverkare: Corsair
Tack vare den höga hastigheten på 5200 MHz kommer din dator att köra snabbare och smidigare än någonsin tidigare. Du kommer att kunna arbeta effektivt och spela dina favoritspel utan att behöva oroa dig för prestandaproblem.
Egenskaper
CAS-latens 44
Internminne 48 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 48 GB
Typ av internminne DDR5
Minne klockhastighet 5200 MHz
Komponent för Bärbar dator
Minnets formfaktor 262-pin SO-DIMM
Minnesspänning 1.1 V