Produktnummer: PSD38G1600L2S
EAN: 0815530015161
Artikelnummer: F1777219
Patriot Memory for Ultrabook &#45 8GB &#45 DDR3L RAM &#45 800MHz
Tillverkare: Patriot Memory
Produktnummer: PSD38G1600L2S
EAN: 0815530015161
Artikelnummer: F1777219
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(623,20 exkl. moms)
(623,20 exkl. moms)
Tillverkare: Patriot Memory
Produktnummer: PSD38G1600L2S
Patriot-minne för Ultrabook - 8 GB DDR3L-modul
Patriot-minnet på 8 GB är ett perfekt tillval för att förbättra din Ultrabooks prestanda. Detta DDR3L-minne är på 1600 MHz / PC3-12800, vilket ger utmärkt hastighet och effektivitet för dina dagliga arbetsuppgifter. Modulen kommer i SO DIMM 204-PIN-design som gör det enkelt att installera på din Ultrabook utan problem.
Köp din 8 GB DDR3L-modul för din Ultrabook idag och uppgradera din dators prestanda till max!
Egenskaper
Buffrad minnestyp Unregistered (unbuffered)
Internminne 8 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 8 GB
Typ av internminne DDR3
Minne klockhastighet 1600 MHz
Komponent för Bärbar dator
Minnets formfaktor 204-pin SO-DIMM
ECC Nej
Minne rankning 2
Minnesspänning 1.35 V
SPD-profil Ja
Certifiering RoHS
Vikt & dimension
Bredd 67 mm
Djup 3,2 mm
Höjd 30 mm
Vikt 9 g
Förpackning
Vikt inkl. förpackning 18 g
Förpackningstyp SO-DIMM
Logistikdata
Harmonized System (HS)-kod 84733020
Övrigt
Förpackningsstorlek (B x D x H) 99,5 x 6,6 x 130,9 mm