Produktnummer: PSD416G26662S
EAN: 0814914025598
Artikelnummer: F18203775
Patriot Signature Line
Patriot Signature Line
Tillverkare: Patriot Memory
Produktnummer: PSD416G26662S
EAN: 0814914025598
Artikelnummer: F18203775
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(1.505,60 exkl. moms)
(1.505,60 exkl. moms)
Tillverkare: Patriot Memory
Produktnummer: PSD416G26662S
Öka prestandan på din bärbara dator med Patriot Signature Line DDR4 modul!
Förbättra prestandan på din bärbara dator med Patriot Signature Line DDR4 modul på 16 GB. Med denna SO DIMM 260-PIN modul kan du öka hastigheten på datorn, vilket gör att program och applikationer körs snabbare och smidigare. Modulet har en klockfrekvens på 2666 MHz / PC4-21300 vilket innebär att du kan köra flera applikationer på en gång utan att det påverkar datorns hastighet och effektivitet.
Öka prestandan på din bärbara dator genom att köpa Patriot Signature Line DDR4 modul på 16 GB idag!
Egenskaper
Buffrad minnestyp Unregistered (unbuffered)
CAS-latens 19
Internminne 16 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 16 GB
Typ av internminne DDR4
Minne klockhastighet 2666 MHz
Komponent för PC/server
Minnets formfaktor 260-pin SO-DIMM
ECC Nej
Minnesspänning 1.2 V
Tekniska detaljer
Certifikat för överensstämmelse RoHS
Vikt & dimension
Bredd 69 mm
Djup 3 mm
Höjd 30 mm
Vikt 9.5 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 53 mm
Låddjup 16 mm
Förpackningens höjd 168 mm