Produktnummer: PSD48G213381S
EAN: 0814914022641
Artikelnummer: F1584771
Patriot Signature Line &#45 8GB &#45 DDR4 RAM &#45 2133MHz
Tillverkare: Patriot Memory
Produktnummer: PSD48G213381S
EAN: 0814914022641
Artikelnummer: F1584771
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(896,80 exkl. moms)
(896,80 exkl. moms)
Tillverkare: Patriot Memory
Produktnummer: PSD48G213381S
Få en smidig och pålitlig datorminne med Patriot Signature Line DDR4 modul 8 GB
Tack vare sina 2133 MHz och PC4-17000 hastigheter, fungerar Patriot Signature Line DDR4 modul 8 GB smidigt för att ge dig en sömlös datormiljö. Dessutom är denna SO DIMM 260-PIN-modul ej buffert, vilket gör det idealiskt för användare som kräver högre hastigheter.
Beställ din Patriot Signature Line DDR4 modul 8 GB nu för en förbättrad och pålitlig datorupplevelse
Egenskaper
Buffrad minnestyp Unregistered (unbuffered)
CAS-latens 15
Internminne 8 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 8 GB
Typ av internminne DDR4
Minne klockhastighet 2133 MHz
ECC Nej
Minne rankning Ja
Minnesspänning 1.2 V
SPD-profil Ja
Vikt & dimension
Bredd 69 mm
Djup 3 mm
Höjd 30 mm
Vikt 9.5 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 53 mm
Låddjup 16 mm
Förpackningens höjd 168 mm