Produktnummer: PSD532G56002S
EAN: 4711378424980
Artikelnummer: F24742867
Patriot Signature Line &#45 32GB &#45 DDR5 RAM &#45 5600MHz
Tillverkare: Patriot Memory
Produktnummer: PSD532G56002S
EAN: 4711378424980
Artikelnummer: F24742867
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(4.431,20 exkl. moms)
(4.431,20 exkl. moms)
Tillverkare: Patriot Memory
Produktnummer: PSD532G56002S
Patriot Signature Line - 32 GB - DDR5 RAM - DIMM 288-PIN
Egenskaper
Buffrad minnestyp Unregistered (unbuffered)
On-Die ECC Ja
Internminne 32 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 32 GB
Typ av internminne DDR5
Minne klockhastighet 5600 MHz
Komponent för Bärbar dator
Minnets formfaktor 262-pin SO-DIMM
ECC Nej
Minnesspänning 1.1 V
Certifiering RoHS
Tekniska detaljer
Certifikat för överensstämmelse RoHS
Vikt & dimension
Bredd 69 mm
Djup 3 mm
Höjd 30 mm
Vikt 9.5 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 53 mm
Låddjup 16 mm
Förpackningens höjd 168 mm