Logitech Gaming Mouse G403 HERO
mus - USB
Mus
| Ändamål | Spela |
| Gränssnitt | USB Type-A |
| Rörelsedetektor-teknik | Optisk |
| Rörelseupplösning | 25600 DPI |
| Typ av knappar | Tryckbara knappar |
| Scroll-typ | Hjul |
| Antal knappar | 6 |
| Musspårningshastighet | 400 ips |
| Anpassningsbar rörelseupplösning | Ja |
| Accelerering (max) | 40 G |
| Svarstid (medel) | Ja |
| Pollningsfrekvens | 1000 hz |
Design
| Formfaktor | högerhand |
| Produktens färg | Svart |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| Gummihandtag | Ja |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfärg | Multi |
Ergonomi
| Kabellängd | 2,1 m |
| Anpassningsbar vikt | Ja |
| Balansvikt | 10 g |
Strömtillförsel
| Strömkälla | Kabel |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds | Ja, MacOS |
| Andra operativsystem som stöds | ChromeOS |
Vikt & dimension
| Bredd | 124 mm |
| Djup | 68 mm |
| Höjd | 43 mm |
| Vikt | 87,3 g |
Förpackning
| Antal per förpackning | Ja |
| Förpackningens bredd | 48 mm |
| Låddjup | 116 mm |
| Förpackningens höjd | 170 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 200,6 g |
Förpackningens innehåll
| Batterier medföljer | Nej |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84716070 |
| Ytterförpackningens bredd | 123 mm |
| Ytterförpackningens längd | 203 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 188 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 935 g |
Övrigt
| Sensor | HERO 25K |