Produktnummer: LS24C360EAUXEN
EAN: 8806094767841
Artikelnummer: F23413955
Samsung S24C360EAU skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 24" &#45 AMD FreeSync &#45 VA &#45 4ms
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS24C360EAUXEN
EAN: 8806094767841
Artikelnummer: F23413955
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(2.403,20 exkl. moms)
(2.403,20 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS24C360EAUXEN
Display
Skärm diagonal 24"
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
HD-typ Full HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LED
Paneltyp VA
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Svarstid (medel) 4 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmform Konkav skärm
Bildskärmens krökning 1800R
Grafikupplösningar som stöds 1920 x 1080 (HD 1080)
Kontrastförhållande (medel) 3000:1
Max uppdateringsfrekvens 75 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Diagonal skärmstorlek 59 cm
Färgområdesstandard NTSC
Färgomfång 72%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Ja
Flimmerfriteknik Ja
Spelläge Ja
Windows-operativsystem som stöds Windows 10
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Konsument
Produktens färg Svart
Löstagbart stativ Ja
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
Kvalitet på VGA (D-Sub) porten Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.4
Hörlursutgång Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.4
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 75 x 75 mm
Höjdjustering Nej
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -2 - 22°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 17 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 17 W
Strömförbrukning i vänteläge 0.3 W
Strömförbrukning (max) 25 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0.3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1421530
Årlig energiförbrukning 22 kWh
Miljökrav
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 547.8 mm
Djup (med stativ) 214 mm
Höjd (med stativ) 416.3 mm
Vikt (med stativ) 3.1 kg
Bredd (utan stativ) 547.8 mm
Djup (utan stativ) 108.2 mm
Höjd (utan stativ) 325.6 mm
Vikt (utan stativ) 2.6 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 612 mm
Låddjup 390 mm
Förpackningens höjd 162 mm