Produktnummer: LS27D360GAUXEN
EAN: 8806095585345
Artikelnummer: F24969368
Samsung S27D360GAU skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 27" &#45 VA &#45 4ms
EU Energy Class E
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27D360GAUXEN
EAN: 8806095585345
Artikelnummer: F24969368
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(2.262,40 exkl. moms)
(2.262,40 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27D360GAUXEN
Djupare färger och skarpare kontraster med Samsung LS27D360GAUXEN!
Beställ din Samsung LS27D360GAUXEN idag och upplev skillnaden själv!
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Skärmtyp LCD
Paneltyp VA
Skärmens ljusstyrka (min) 200 cd/m²
Svarstid (medel) 4 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmform Konkav skärm
Bildskärmens krökning 1800R
Kontrastförhållande (medel) 3000:1
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildstorlek horisontalt 59,7 cm
Bildstorlek vertikalt 33,6 cm
Diagonal skärmstorlek 68 cm
sRGB-täckning (typisk) 95%
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Konsument
Produktens färg Svart
Fötter färg Svart
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.4
Hörlursutgång Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 75 x 75 mm
Höjdjustering Nej
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -2 - 22°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 21 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 21,3 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 622,6 mm
Djup (med stativ) 234,2 mm
Höjd (med stativ) 466,2 mm
Vikt (med stativ) 3,9 kg
Bredd (utan stativ) 622,6 mm
Djup (utan stativ) 108,2 mm
Höjd (utan stativ) 367,2 mm
Vikt (utan stativ) 3,3 kg
Förpackning
Typ av stativ Enkelt stativ
Förpackningens bredd 687 mm
Låddjup 175 mm
Förpackningens höjd 442 mm