Produktnummer: LH55VMBEBGBXEN
EAN: 8806094415704
Artikelnummer: F22952118
Samsung VM55B-E VMB-E Series
Samsung VM55B-E VMB-E Series
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LH55VMBEBGBXEN
EAN: 8806094415704
Artikelnummer: F22952118
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(27.555,20 exkl. moms)
(27.555,20 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LH55VMBEBGBXEN
Samsung VM55B-E VMB-E Series - 55\" LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - Full HD
Beställ idag och få den mest imponerande lösningen för digital skyltning på marknaden!
Display
Skärmtyp LCD
Skärm diagonal 139,7 cm (55")
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
HD-typ Full HD
Paneltyp IPS
Bildpunktavstånd 0,63 x 0,63 mm
Ljusstyrka 500 cd/m²
Antal färger 16,7 miljoner färger
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 100000:1
Svarstid 0,008 s
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Horisontellt sökområde 57,3 - 70 kHz
Vertikalt sökområde 47 - 63 hz
Dimfaktor 28%
Färgomfång 72%
Drifttid (timmar/dagar) 24/7
Design
Placeringar som kan användas inomhus
Orientering Horisontell / Vertikal
Bezel-bredd (överst) 0,44 mm
Bezel-bredd (botten) 1,3 mm
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 600 x 400 mm
Produktens färg Svart
Panelens färg Svart
Anslutningar
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 2.0
DVI-port Ja
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.2
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
RS-232-ingångar Ja
RS-232-utgångar Ja
Antal LAN (RJ-45) anslutningar Ja
USB-port Ja
RS-232C Ja
Antal USB-portar Ja
USB-version 2.0
Ljudanslutning Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Antal IR-ingångar Ja
Ljudutgång Ja
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig) 220 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Energieffektivitetsklass (SDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 133 kWh
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Hållbarhet
Vikt & dimension
Bredd 1212 mm
Djup 70,4 mm
Höjd 683 mm
Vikt 19,5 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 1398 mm
Låddjup 257 mm
Förpackningens höjd 844 mm