Produktnummer: LH55VMBUBGBXEN
EAN: 8806094366105
Artikelnummer: F22680331
Samsung VM55B-U VMB-U Series
Samsung VM55B-U VMB-U Series
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LH55VMBUBGBXEN
EAN: 8806094366105
Artikelnummer: F22680331
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(18.404,00 exkl. moms)
(18.404,00 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LH55VMBUBGBXEN
Samsung VM55B-U VMB-U Serie - 55\" LED LCD-skärm
Beställ idag för en visuell presentation som verkligen sticker ut!
Display
Skärmtyp LED
Skärm diagonal 139,7 cm (55")
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
HD-typ Full HD
Paneltyp IPS
Bildpunktavstånd 0,63 x 0,63 mm
Ljusstyrka 500 cd/m²
Kontrastförhållande (medel) 1200:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 45000:1
Svarstid 0,008 s
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Horisontellt sökområde 62,7 - 72,3 kHz
Vertikalt sökområde 57 - 63 hz
Dimfaktor 25%
Färgomfång 72%
Drifttid (timmar/dagar) 24/7
Design
Placeringar som kan användas inomhus
Orientering Horisontell / Vertikal
Bezel-bredd (överst) 2,25 mm
Bezel-bredd (botten) 1,25 mm
Monteringsbar på väggen Ja
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 600 x 400 mm
Produktens färg Svart
Anslutningar
Antal HDMI-portar 2
Antal HDMI-ingångar 2
HDMI-version 2.0
DVI-port Ja
Antal DVI-D anslutningar Ja
Antal Displayportar Ja
Visningsportar in Ja
DisplayPort-version 1.2
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
RS-232-ingångar Ja
RS-232-utgångar Ja
Antal LAN (RJ-45) anslutningar Ja
USB-port Ja
Antal USB-portar Ja
Antal IR-ingångar Ja
Ljudanslutning Ja
Ljudutgång Ja
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig) 220 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Energieffektivitetsklass (SDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 165 kWh
AC-inspänning 100 - 240 V