24'' Surveillance monitor
Display
| Skärm diagonal | 61 cm (24") |
| Upplösning | 1920 x 1080 pixlar |
| HD-typ | Full HD |
| Native bildförhållande | 16:9 |
| Skärmtyp | LCD |
| Paneltyp | IPS |
| LED-bakgrundsbelysning | Ja |
| Ljusstyrka (normal) | 300 cd/m² |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| Svarstid (medel) | 4 ms |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Kontrastförhållande (medel) | 1000:1 |
| Betraktningsvinkel (horisontell) | 178° |
| Synfältsvinkel (vertikal) | 178° |
| Antal färger | 16,7 miljoner färger |
| Bildpunktavstånd | 0,248 x 0,248 mm |
| Bildstorlek horisontalt | 52,1 cm |
| Bildstorlek vertikalt | 29,3 cm |
| 3D kompatibilitet | Ja |
Prestanda
| Drifttid (timmar/dagar) | 24/7 |
Multimedia
| Antal talare | 2 |
| Uteffekt (RMS) | 6 W |
| Inbyggda högtalare | Ja |
Design
| Positionering på marknaden | Industriell |
| Produktens färg | Svart |
| Ramlös design | Ja |
| Främre infattning | Svart |
| Löstagbart stativ | Ja |
Anslutningar
| Antal HDMI-portar | 1 |
| Antal Displayportar | 1 |
| Strömingång | Nej |
Ergonomi
| VESA-fäste | Ja |
| Gränsssnitt för panelmontering | 100 x 100 mm |
| OSD-språk | Engelska |
Strömtillförsel
| Energieffektivitetsklass (SDR) | D |
| Energieffektivitetsklass (HDR) | Ej tillgänglig |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar | 13 kWh |
| Strömförbrukning (vanlig) | 25 W |
| Strömförbrukning i vänteläge | 0,4 W |
| Strömförbrukning (genomsnitt) | 25 W |
| Nätaggregatstyp | Extern |
| Energieffektivitetsskalning | A till G |
Förpackning
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 595 x 110 x 389 mm |
| Förpackningens bredd | 595 mm |
| Låddjup | 110 mm |
| Förpackningens höjd | 389 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 4,4 kg |
Förpackningens innehåll
| Stå ingår | Ja |
| Kabel inkluderad | HDMI |
| Nätadapter ingår | Ja |
| Skruvar medföljer | Ja |
| Snabbstartsguide | Ja |
Övrigt
| Produktstorlek (BxDxH) | 515 x 49 x 312 mm |
| Analogt signalformatsystem | PAL |
| Bildförbättring | DNIe digital image processing |
| Bredd | 515 mm |
| Högtalare | 2 x 3W Stereo |
| Brusfilter | Ja |
| Kamfilter | 3D |
| Djup | 49 mm |
| Höjd | 312 mm |
| Vikt | 3 kg |
| Medeltid mellan fel (MTBF) | 50000 h |
| Certifiering | EMC Class A |