Voxicon P49suw 49" 5120*2160@75Hz IPS 90W Pd 49" 5120 x 2160 32:9 IPS 75Hz
Display
| Skärm diagonal | 124,5 cm (49") |
| Upplösning | 5120 x 1440 pixlar |
| HD-typ | UltraWide 5K HD |
| Native bildförhållande | 32:9 |
| Skärmtyp | LED |
| Paneltyp | IPS |
| LED-bakgrundsbelysning | Ja |
| Pekskärm | Nej |
| Ljusstyrka (max) | 350 cd/m² |
| Svarstid (medel) | 5 ms |
| Skärmytskikt | Mätt |
| Skärmform | Konkav skärm |
| Bildskärmens krökning | 3800R |
| Bildförhållande | 32:9 |
| Kontrastförhållande (medel) | 1000:1 |
| Max uppdateringsfrekvens | 75 hz |
| Betraktningsvinkel (horisontell) | 178° |
| Synfältsvinkel (vertikal) | 178° |
| Antal färger | 1,07 miljarder färger |
| Diagonal skärmstorlek | 124,5 cm |
| HDR-stöd | Ja |
| HDR-teknik (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| sRGB-täckning (typisk) | 98% |
Prestanda
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| Typ av NVIDIA G-SYNC | G-SYNC |
| AMD FreeSync | Ja |
| Typ av AMD FreeSync | FreeSync |
| Snabb laddning | Ja |
| Snabbladdningsteknik | Power Delivery |
| Flimmerfriteknik | Ja |
| Låg blåljus-teknik | Ja |
Multimedia
| Antal talare | 2 |
| Uteffekt (RMS) | 6 W |
| Inbyggda högtalare | Ja |
| Inbyggd kamera | Nej |
Design
| Positionering på marknaden | Business |
| Produktens färg | Svart |
| Fötter färg | Svart |
Anslutningar
| Inbyggd USB-hubb | Ja |
| USB-hubbversion | 2.0 |
| Antal USB typ B-portar uppströms | Ja |
| Antal USB typ A-portar nedströms | 4 |
| Antal USB typ C-portar nedströms | Ja |
| Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort | Ja |
| USB-strömleverans | Ja |
| USB-strömförsörjning upp till | 90 W |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-portar | Ja |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal Displayportar | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Hörlursutgång | Ja |
| Hörlursutgångar | Ja |
| Hörlursanslutning | 3,5 mm |
| Likströmsingång | Ja |
Ergonomi
| VESA-fäste | Ja |
| Gränsssnitt för panelmontering | 100 x 100 mm |
| Produktvikt (oz) | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning | Kensington |
| Höjdjustering | Ja |
| Justerbar höjd (max) | 15 cm |
| Svängarm | Nej |
| Svängbara | Ja |
| Hållare | -30 - 30° |
| Lutningsjustering | Ja |
| Lutningsvinkel | -5 - 20° |
| Bild-i-bild | Ja |
| Skärmgränssnitt (OSD) | Ja |
Strömtillförsel
| Energieffektivitetsklass (SDR) | G |
| Energieffektivitetsklass (HDR) | G |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar | 42 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar | 51 kWh |
| Strömförbrukning (vanlig) | 76 W |
| Strömförbrukning i vänteläge | 0,4 W |
| Strömförbrukning i avslaget läge | 0,3 W |
| AC-inspänning | 220 - 230 V |
| Växelström Frekvens | 50/60 hz |
| Ingående ström | 6.25 A |
| AC-adapter, nätspänning | 24 V |
| Nätaggregatstyp | Extern |
| Energieffektivitetsskalning | A till G |
| EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) | 1873217 |
Vikt & dimension
| Bredd (med stativ) | 1215,2 mm |
| Djup (med stativ) | 305,5 mm |
| Höjd (med stativ) | 417,1 mm |
| Vikt (med stativ) | 7,4 kg |
| Bredd (utan stativ) | 1215,2 mm |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 1410 mm |
| Låddjup | 210 mm |
| Förpackningens höjd | 520 mm |
Förpackningens innehåll
| Stå ingår | Ja |
| Kabel inkluderad | DisplayPort, Energiljus |
| Nätadapter ingår | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
Övrigt
| Ursprungsland | Kina |
| Garantiperiod | 3 År |