LG Electronics Skärm
100 hz - 5 ms - 1x HDMI
Övrigt
| sRGB-täckning (min) | 95%; 95 |
| Strömförbrukning i avslaget läge | 0,3 W; 0,3 W; 0,3 W |
| Varumärkesspecifika teknologier | AMD FreeSync, Flicker Safe, Dynamic Action Sync, Black Stabilizer, Reader Mode, Super Resolution+, HDR Effect, Motion Blur Reduction, Color Calibration, Smart Energy Saving, Auto Input Switch, Dual Controller, Crosshair, Color Weakness Mode |
Egenskaper
| Skärmytskikt | Anti-glare; Anti-glare |
Grafiken
| AMD FreeSync | Ja; Ja |
Anslutningar
| Antal HDMI-portar | 1; 1; 1 |
| Antal Displayportar | 1; 1; 1 |
| DisplayPort-version | 1,4; 1,4; 1,4 |
| Hörlursutgång | Ja; Ja; Ja |
| HDMI-version | 1,4 |
| HDMI | Ja |
Ergonomi
| Lutningsjustering | Ja; Ja; Ja |
| VESA-fäste | Ja; Ja |
| Gränsssnitt för panelmontering | 100 x 100 mm; 100 x 100 mm |
Strömtillförsel
| Strömförbrukning (vanlig) | 32 W; 32 W; 32 W |
| Strömförbrukning (max) | 36 W; 36 W |
| Strömförbrukning i vänteläge | 0,5 W; 0,5 W; 0,5 W |
| AC-inspänning | 100 - 240 V; 100 - 240 V; 100 - 240 V |
| Energieffektivitetsklass (SDR) | F; F; F |
| Energieffektivitetsklass (HDR) | G; G; G |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar | 29 kWh; 29 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar | 40 kWh; 40 kWh |
Vikt & dimension
| Bredd (med stativ) | 816,5 mm; 816,5 mm; 816,5 mm |
| Djup (med stativ) | 220 mm; 220 mm; 220 mm |
| Höjd (med stativ) | 486,7 mm; 486,7 mm; 486,7 mm |
| Vikt (med stativ) | 7,6 kg; 7,6 kg; 7,6 kg |
| Bredd (utan stativ) | 816,5 mm; 816,5 mm |
| Djup (utan stativ) | 45,5 mm; 45,5 mm |
| Höjd (utan stativ) | 365,3 mm; 365,3 mm |
| Vikt (utan stativ) | 6 kg; 6 kg; 6 kg |
Design
| Beläggning | Anti-glare |
Display
| Diagonal skärmstorlek | 87 cm; 86,36 cm |
| Upplösning | 2560 x 1080 pixlar; 2560 x 1080 pixlar; 2560 x 1080 pixlar |
| Native bildförhållande | 21:9; 21:9; 21:9 |
| Skärmtyp | IPS; IPS |
| Kontrastförhållande (medel) | 1000:1; 1000:1; 1000:1 |
| Kontrastförhållande (minimum) | 700:1 |
| Ljusstyrka (max) | 400 cd/m²; 400 cd/m²; 400 cd/m² |
| Skärmens ljusstyrka (min) | 320 cd/m²; 320 cd/m²; 320 cd/m² |
| Betraktningsvinkel (horisontell) | 178°; 178°; 178° |
| Synfältsvinkel (vertikal) | 178°; 178°; 178° |
| Svarstid (medel) | 5 ms; 5 ms; 5 ms |
| Bildpunktavstånd | 0,3124 x 0,310 mm; 0,31 mm; 0,31 mm |
| Färgområdesstandard | 99%; sRGB 99% |
| Antal färger | 16,7 miljoner färger; 16,7 miljoner färger; 16,7 miljoner färger |
| Färgdjup | 8bit (6bit+FRC) |
| Max uppdateringsfrekvens | 100 Hz; 100 Hz; 100 hz |
| Minskad rörelseoskärpa | Ja |
| HDR-stöd | DisplayHDR 400; Ja |
| Skärm diagonal | 86,4 cm (34 tum); 86,4 cm (34 tum) |
| HDR-teknik (High Dynamic Range) | DisplayHDR 400 |
| LED-bakgrundsbelysning | Ja |
| Paneltyp | IPS |
| Färgomfång | 99% |