LevelOne FEP-1601W150
switch - 16 portar - rackmonterbar
Tillverkare: LevelOne
Produktnummer: FEP-1601W150
EAN: 4015867199855
Artikelnummer: F6937028
LevelOne FEP-1601W150
LevelOne FEP-1601W150
LevelOne FEP-1601W150
LevelOne FEP-1601W150
LevelOne FEP-1601W150
LevelOne FEP-1601W150
Tillverkare: LevelOne
Produktnummer: FEP-1601W150
EAN: 4015867199855
Artikelnummer: F6937028
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(3.584,00 exkl. moms)
(3.584,00 exkl. moms)
Produktnummer: FEP-1601W150
LevelOne FEP-1601W150 - switch med 16 portar, rackmonterbar
Beställ din LevelOne FEP-1601W150 idag och förbättra ditt företags nätverk!
Nätverk
Kommunikationsstandarder IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Design
Rackmontering Ja
Produktens färg Grå
LED-indikatorer Aktivitet, PoE, Energiljus
På / av-knapp Ja
Strömtillförsel
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Ingående ström 5 A
Strömförbrukning (vanlig) 150 W
Power over Ethernet (PoE)-portar kvantitet 16
Power over Ethernet (PoE)-effekt per port 30 W
Total Power over Ethernet (PoE)-budget 142 W
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 45 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -40 - 70 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 90%
Fuktighet (förvaring) 10 - 90%
Vikt & dimension
Bredd 480 mm
Djup 118 mm
Höjd 44 mm
Vikt 2.2 kg
Förpackningens innehåll
Kabel inkluderad AC
Bruksanvisning Ja
Förpackning
Förpackningstyp Låda
Förpackningens bredd 222 mm
Låddjup 146 mm
Förpackningens höjd 78 mm
Vikt inkl. förpackning 2.6 kg
Certifikat
Certifiering FCC, CE, RoHS
Logistikdata
Ursprungsland Taiwan
Ytterförpackningens bredd 420 mm
Ytterförpackningens längd 310 mm
Harmonized System (HS)-kod 85176990
Ytterförpackningens höjd 260 mm