HPE JL760A network switch component Power supply
Egenskaper
| Produkttyp | Strömförsörjning |
| Intern | Ja |
| Kompatibilitet | Aruba CX 6300 |
Strömtillförsel
| Total effekt | 250 W |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Likström utspänning | 12 V |
Certifikat
| 80 plus-certifiering | 80 PLUS |
Vikt & dimension
| Bredd | 333 mm |
| Djup | 158 mm |
| Höjd | 161 mm |
| Vikt | 1,37 kg |