Produktnummer: RZ01-03850100-R3M1
EAN: 8886419333265
Artikelnummer: F21909950
Razer DeathAdder Essential
Razer DeathAdder Essential
Tillverkare: RAZER
EAN: 8886419333265
Artikelnummer: F21909950
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(493,60 exkl. moms)
(493,60 exkl. moms)
Tillverkare: RAZER
Razer DeathAdder Essential - En mus för den ultimata gaming-upplevelsen
Upplev spelvärlden på ett nytt sätt med Razer DeathAdder Essential!
Mus
Antalet rullningshjul Ja
Rullande riktningar Vågrät
Ändamål Spela
Gränssnitt USB Type-A
Rörelsedetektor-teknik Optisk
Rörelseupplösning 6400 DPI
Typ av knappar Tryckbara knappar
Scroll-typ Hjul
Programmerbara musknappar Ja
Antal programmerbara knappar 5
Antal knappar 5
Knapparnas hållbarhet (antal miljoner klick) 10
Musspårningshastighet 220 ips
Anpassningsbar rörelseupplösning Ja
Accelerering (max) 30 G
Design
Formfaktor högerhand
Ergonomisk design Ja
Produktens färg Svart
Ytfärg Monokromatiskt
Strömtillförsel
Strömkälla Kabel
Laddningsport USB Typ-C Nej
USB-strömleverans Nej
Vikt & dimension
Bredd 62 mm
Djup 127 mm
Höjd 43 mm
Vikt 96 g
Förpackning
Antal per förpackning Ja
Förpackningens bredd 100 mm
Låddjup 51 mm
Vikt inkl. förpackning 197 g
Förpackningens höjd 157 mm