27US500-W 27" Office Monitor
4K UHD Office 4K-UHD WeiÃ, , 300nits, HDR10
Display
| Skärm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| Native bildförhållande | 16:9 |
| Skärmtyp | LCD |
| Paneltyp | IPS |
| Pekskärm | Nej |
| Ljusstyrka (normal) | 300 cd/m² |
| Svarstid (medel) | 5 ms |
| Anti-glare skärm | Ja |
| Skärmform | Platt |
| Kontrastförhållande (medel) | 1000:1 |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| Betraktningsvinkel (horisontell) | 178° |
| Synfältsvinkel (vertikal) | 178° |
| Antal färger | 1,07 miljarder färger |
| Bildpunktavstånd | 0,1554 x 0,1554 mm |
| HDR-stöd | Ja |
| HDR-teknik (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Färgområdesstandard | DCI-P3 |
| Färgomfång | 90% |
Prestanda
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Nej |
| Flimmerfriteknik | Ja |
Multimedia
| Inbyggda högtalare | Nej |
| Inbyggd kamera | Nej |
Design
| Positionering på marknaden | Hem |
| Produktens färg | Vit |
| Ramlös design | Ja |
| Fötter färg | Vit |
Anslutningar
| Inbyggd USB-hubb | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-portar | 2 |
| Antal Displayportar | 1 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Hörlursutgång | Ja |
Ergonomi
| VESA-fäste | Ja |
| Gränsssnitt för panelmontering | 100 x 100 mm |
| Höjdjustering | Nej |
| Lutningsjustering | Ja |
| Lutningsvinkel | -5 - 15° |
| Skärmgränssnitt (OSD) | Ja |
Strömtillförsel
| Energieffektivitetsklass (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklass (HDR) | G |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar | 26 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar | 34 kWh |
| Strömförbrukning i vänteläge | 0,5 W |
| Strömförbrukning i avslaget läge | 0,3 W |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Nätaggregatstyp | Extern |
| Energieffektivitetsskalning | A till G |
Vikt & dimension
| Bredd (med stativ) | 613,5 mm |
| Djup (med stativ) | 214,9 mm |
| Höjd (med stativ) | 454,7 mm |
| Vikt (med stativ) | 5,5 kg |
| Bredd (utan stativ) | 613,5 mm |
| Djup (utan stativ) | 45,4 mm |
| Höjd (utan stativ) | 363,5 mm |
Förpackning
| Vikt inkl. förpackning | 7,3 kg |
Förpackningens innehåll
| Stå ingår | Ja |
| Kabel inkluderad | HDMI |
| Nätadapter ingår | Ja |
| Snabbstartsguide | Ja |
Övrigt
| Varumärkesspecifika teknologier | Black Stabilizer |