PXN Spelkonsolaccessories
PC - Svart - 14.2 g
Vikt & dimension
| Vikt | 14200,0 g |
| Dimensionsvikt (BxDxH) | 56 x 82,5 x 13 cm |
| Bredd | 72 x 79 x 80 mm |
Egenskaper
| Produktens färg | Svart |
| Material | Q235 carbon steel |
| Lutningsintervall | 6-11,5° |
| Kompatibla produkter | PXN, Logitech G25, G27, G29, G923, MOZA R3, R5, R9, Fanatec CSR, CSW, T300, TGT, TSPC, T500 |
| Spelplattformar som stöds | PC |
Förpackning
| Fötter i gummi | Ja |