ARCTIC Lüfter P9 PWM PST
92mm Pressure Optimized Case Fan
Prestanda
| Lämplig placering | Datorväska |
| Modell | Fan |
| Fläktdiameter | 92 mm |
| Maximalt luftflöde | 38.83 cfm |
| Luftflöde | 65.97 m³/h |
| Stöd för pulsbreddsmodulering (PWM) | Ja |
| Lagertyp | Vätskedynamiskt lager (FDB) |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Fläkthastighet (max) | 3000 RPM |
| Fläkthastighet (min) | 200 RPM |
| Fläktens statiska tryck | 3.12 mmH2O |
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
Design
| Produktens färg | Svart |
| Antal fläktar | 1 fläkt/-ar |
Strömtillförsel
| Startström | 5 V |
| Fan spänning | 12 V |
| Fläktström | 0.12 A |
Vikt & dimension
| Vikt | 106 g |
| Mått, fläkt (B x D x H) | 92 x 92 x 25 mm |
| Kabellängd | 0.4 m |
| Förpackningens bredd | 96 mm |
| Låddjup | 96 mm |
| Förpackningens höjd | 27 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 125 g |
Förpackningens innehåll
| Förpackningstyp | Låda |