Endorfy Fera 5 Dual Fan
processorkylare
Prestanda
| Lämplig placering | Processor |
| Modell | Luftkylare |
| Fläktdiameter | 12 cm |
| Stödd processor uttag | LGA 1200 (Socket H5), LGA 1366 (Socket B), LGA 1700, LGA 2011 (Socket R), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2066, LGA 775 (Socket T), Socket AM2 +, Socket AM3+, Uttag AM4, AM5-sockel, Socket FM1, Socket FM2+ |
| Fläkthastighet (max) | 1800 RPM |
| Fläkthastighet (min) | 250 RPM |
| Medeltid mellan fel (MTBF) | 100000 h |
Design
| Produktens färg | Svart |
| Antal fläktar | 2 fläkt/-ar |
| Antal värmerör | 4 |
Vikt & dimension
| Kylarbredd | 15,5 cm |
| Kylardjup | 12,7 cm |
| Kylarhöjd | 10,2 cm |
| Mått, fläkt (B x D x H) | 120 x 25 x 120 mm |
Förpackningens innehåll
| Monteringssats | Ja |
| Installationsanvisningar | Ja |