2×2 MiMo 4G/5G
Prestanda
| Frekvensband | 0,600 - 6 GHz |
| Antenn ökningsnivå (max) | 6 dBi |
Egenskaper
| Antenntyp | Rundstrålande antenn |
| Kontakttyp | Hankoppling |
| Antennanslutning | SMA |
| Kabellängd | 5 m |
Vikt & dimension
| Bredd | 155 mm |
| Djup | 75 mm |
| Höjd | 155 mm |
| Frekvensband | 0,600 - 6 GHz |
| Antenn ökningsnivå (max) | 6 dBi |
| Antenntyp | Rundstrålande antenn |
| Kontakttyp | Hankoppling |
| Antennanslutning | SMA |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 155 mm |
| Djup | 75 mm |
| Höjd | 155 mm |