Produktnummer: LAP-T14G2-MX-A014
EAN: 5713552036186
Artikelnummer: F25141932
Refurbished Badge
[upcycle it] Lenovo ThinkPad T14 2. Gen (GRADE A)
Tillverkare: Lenovo
EAN: 5713552036186
Artikelnummer: F25141932
I lager - leveranstid: 2-3 arbetsdagar, ved bestilling inden kl. 14.00
(4.449,60 exkl. moms)
(4.449,60 exkl. moms)
Tillverkare: Lenovo
None
Förnya din arbetsplats med Lenovo ThinkPad T14 2. Gen (GRADE A)!
Renoverad Ja
Rekonditionerad, grad Grade A
Display
Skärm diagonal 35,6 cm (14")
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
Pekskärm Nej
LED-bakgrundsbelysning Ja
Anti-glare skärm Ja
Processor
Processortillverkare AMD
Processorfamilj AMD Ryzen™ 5 PRO
Processor 5650U
Processorkärnor 6
Processortrådar 8
Processorboostfrekvens 4,2 GHz
Processorfrekvens 2,3 GHz
Processorns cache 16 MB
Processorns cachetyp L3
Typ av internminne DDR4-SDRAM
Minne klockhastighet 3200 MHz
Minnets formfaktor Integrerat + SO-DIMM
Minnesplatser 1x SO-DIMM
Minneskanaler Dubbla kanaler
Lagringsmedia
Total lagringskapacitet 256 GB
Lagringsmedia SSD
Total SSD-kapacitet 256 GB
Antalet installerade SSD Ja
Solid-state drive kapacitet 256 GB
Optisk enhetstyp Nej
Grafiken
Diskret grafikkortsmodell Ej tillgänglig
Ombord grafikkort Ja
Inbyggd grafikprocessor (GPU) AMD
Familj av inbyggda grafikkort AMD Radeon Graphics
Diskret grafikkort Nej
Ombord grafikkort modell AMD Radeon Graphics
Audio
Antal inbyggda högtalare 2
Högtalareffekt 2 W
Nätverk
Mobil nätverksanslutning Nej
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
Datahastighet för Ethernet-LAN 1000,100 Mbit/s
Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ C-portar 2
Antal LAN (RJ-45) anslutningar Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 2.0
Antal Thunderbolt 4-portar 2
Intel® Thunderbolt 4 Ja
Numeriskt tangentbord Nej
Spillresistent tangentbord Ja
Strömtillförsel
Laddningsport USB Typ-C Ja
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Lösenordsskydd Ja; Ström på, Supervisor
Certifikat
Certifiering EPEAT™ Gold ENERGY STAR® 8.0 TCO RoHS compliant MIL-STD-810H
Vikt & dimension
Bredd 329 mm
Djup 227 mm
Höjd 18,9 mm