Produktnummer: LAP-L14G1-MX-B004
EAN: 5713552028501
Artikelnummer: F24947249
Refurbished Badge
Lenovo ThinkPad L14 Gen 1 (BEGRÄNSAD KVALITET)
Tillverkare: Upcycle IT
EAN: 5713552028501
Artikelnummer: F24947249
I lager - leveranstid: 2-3 arbetsdagar, ved bestilling inden kl. 14.00
(4.830,40 exkl. moms)
(4.830,40 exkl. moms)
Tillverkare: Upcycle IT
None
Opgraderet Lenovo ThinkPad L14 Gen 1 (GRADE B)
Förnya din arbetsdator med en hållbar Lenovo ThinkPad L14 Gen 1 (GRADE B)!
Ge Lenovo ThinkPad L14 Gen 1 (GRADE B) - i7-10610U 1.80GHz, 16 GB RAM, 256 GB SSD, Win11Pro, 14\" FHD, Intel UHD Graphics, Touch, Bluetooth, Webcam från Upcycle it och få en pålitlig prestanda till ett oslagbart pris. Uppgradera din arbetsstation med denna kraftfulla bärbara dator som ger dig den hastighet och lagringskapacitet du behöver för att nå nya höjder i din produktivitet.
Renoverad Ja
Rekonditionerad, grad Grade B
Display
Skärm diagonal 35,6 cm (14")
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
Pekskärm Ja
Processor
Processortillverkare Intel
Processorfamilj Intel® Core™ i7
Processorgenerering 10:e generationens Intel® Core™ i7
Processor i7-10610U
Processorkärnor 4
Processortrådar 8
Processorboostfrekvens 4,9 GHz
Processorfrekvens 1,8 GHz
Processorns cache 8 MB
Processorns cachetyp Smart Cache
Typ av internminne DDR4-SDRAM
Minnets formfaktor SO-DIMM
Minnesplatser 2x SO-DIMM
Maximalt internminne 64 GB
Lagringsmedia
Total lagringskapacitet 250 GB
Lagringsmedia SSD
Total SSD-kapacitet 250 GB
Antalet installerade SSD Ja
Solid-state drive kapacitet 250 GB
Optisk enhetstyp Nej
Grafiken
Inbyggd grafikprocessor (GPU) Intel
Ombord grafikkort Ja
Familj av inbyggda grafikkort Intel® UHD Graphics
Ombord grafikkort modell Intel® UHD Graphics
Audio
Ljudchipp Realtek ALC3287
Ljudsystem Dolby Audio
Antal inbyggda högtalare 2
Högtalareffekt 2 W
Inbyggd subwoofer Nej
Antal mikrofoner 2
Inbyggd mikrofon Ja
Nätverk
Mobil nätverksanslutning Nej
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
Datahastighet för Ethernet-LAN 100,1000 Mbit/s
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar Ja
Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ C-portar Ja
Antal LAN (RJ-45) anslutningar Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.4b
Numeriskt tangentbord Nej
Spillresistent tangentbord Ja
Batteri
Batteriteknik Litium Polymer (LiPo)
Snabb laddning Ja
Produktvikt (oz) Ja
Trusted Platform Module (TPM) Ja
Lösenordsskydd Ja; HDD, Ström på, Supervisor
Certifikat
Certifiering MIL-STD-810G
Vikt & dimension
Bredd 329 mm
Djup 227 mm
Höjd 18,9 mm