Produktnummer: LAP-L14G1-MX-A003
EAN: 5713552025968
Artikelnummer: F24891527
Refurbished Badge
[upcycle it] Lenovo ThinkPad L14 Gen 1 (GRADE A)
Tillverkare: Upcycle IT
EAN: 5713552025968
Artikelnummer: F24891527
I lager - leveranstid: 2-3 arbetsdagar, ved bestilling inden kl. 14.00
(5.239,20 exkl. moms)
(5.239,20 exkl. moms)
Tillverkare: Upcycle IT
None
Få fat i den bedste genbrugte Lenovo ThinkPad L14 Gen 1 (GRADE A)!
Design
Produkttyp Bärbar dator
Produktens färg Svart
Formfaktor Clamshell
Renoverad Ja
Rekonditionerad, grad Grade A
Display
Skärm diagonal 35,6 cm (14")
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
Pekskärm Ja
HD-typ Full HD
Paneltyp IPS
Native bildförhållande 16:9
LED-bakgrundsbelysning Ja
Processor
Processortillverkare Intel
Processorfamilj Intel® Core™ i7
Processorgenerering 10:e generationens Intel® Core™ i7
Processor i7-10610U
Processorkärnor 4
Processortrådar 8
Processorboostfrekvens 4,9 GHz
Processorfrekvens 1,8 GHz
Processorns cache 8 MB
Processorns cachetyp Smart Cache
Minne
Internminne 16 GB
Typ av internminne DDR4-SDRAM
Minnets formfaktor SO-DIMM
Minnesplatser 2x SO-DIMM
Maximalt internminne 64 GB
Lagringsmedia
Total lagringskapacitet 256 GB
Lagringsmedia SSD
Total SSD-kapacitet 256 GB
Antalet installerade SSD Ja
Solid-state drive kapacitet 256 GB
Optisk enhetstyp Nej
Inbyggd kortläsare Ja
Typ av minneskort MicroSD (TransFlash)
Grafiken
Inbyggd grafikprocessor (GPU) Intel
Ombord grafikkort Ja
Familj av inbyggda grafikkort Intel® UHD Graphics
Ombord grafikkort modell Intel® UHD Graphics
Audio
Ljudchipp Realtek ALC3287
Ljudsystem Dolby Audio
Antal inbyggda högtalare 2
Högtalareffekt 2 W
Inbyggd subwoofer Nej
Antal mikrofoner 2
Inbyggd mikrofon Ja
Kamera
Främre kamera Ja
Främre kamera av HD-typ HD
Upplösning, främre kamera 1280 x 720 pixlar
Sekretesskamera Ja
Sekretesstyp Integritetsskydd
Nätverk
Mobil nätverksanslutning Nej
Antenntyp 2x2
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
Datahastighet för Ethernet-LAN 100,1000 Mbit/s
Bluetooth Ja
Anslutningar
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar 2
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar Ja
Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ C-portar Ja
Antal LAN (RJ-45) anslutningar Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.4b
Combo hörlurar / mikrofon-port Ja
Dockningsanslutning Ja
Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort Ja
USB Sleep-and-Charge (laddning i viloläge) Ja
USB Sleep-and-Charge-portar Ja
Tangentbord
Pekredskap ThinkPad UltraNav
Numeriskt tangentbord Nej
Spillresistent tangentbord Ja
Tangentbordsspråk Nordic
Programvara
Operativsystemets systemarkitektur 64-bit
Installerat operativsystem Windows 11 Pro
Batteri
Batteriteknik Litium Polymer (LiPo)
Snabb laddning Ja
Strömtillförsel
USB-strömleverans Ja
Bevakning
Produktvikt (oz) Ja
Trusted Platform Module (TPM) Ja
Lösenordsskydd Ja; HDD, Ström på, Supervisor
Certifikat
Certifiering MIL-STD-810G
Vikt & dimension
Bredd 329 mm
Djup 227 mm
Höjd 18,9 mm