Produktnummer: LAP-T14G1-MX-A027
EAN: 5713552045089
Artikelnummer: F25557495
Refurbished Badge
[upcycle it] Lenovo ThinkPad T14 1. Gen (GRADE A) - Ryzen 5 Pro 4650U 2.10GHz, 16 GB RAM
Tillverkare: Upcycle IT
EAN: 5713552045089
Artikelnummer: F25557495
Finns i lager - skickas samma vardag vid beställning före kl. 16.00
(4.531,20 exkl. moms)
(4.531,20 exkl. moms)
Tillverkare: Upcycle IT
Effektivt arbetsverktyg för mobil professionell användning
AMD Ryzen 5 Pro 4650U med 16 GB DDR4-minne
  • Smidig multitasking 16 GB DDR4-SDRAM med klockfrekvens på 3200 MHz
  • Hög beräkningskapacitet AMD Ryzen 5 Pro 4650U-processor med 2.10 GHz
  • Tydlig bildåtergivning 14 tums IPS-panel med Full HD-upplösning (1920 x 1080)
  • Interaktivt gränssnitt integrerad pekskärm för direkt navigering
  • Möjlighet till uppgradering stöd för upp till 64 GB minne via två SO-DIMM-platser
  • Reducerad ögontrötthet antireflexbehandlad skärm med LED-bakgrundsbelysning
Användningsområden och kompatibilitet
Renoverad Ja
Rekonditionerad, grad Grade A
Display
Skärm diagonal 35,6 cm (14")
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
Pekskärm Ja
LED-bakgrundsbelysning Ja
Anti-glare skärm Ja
Processor
Processortillverkare AMD
Processorfamilj AMD Ryzen™ 5 PRO
Processor PRO 4650U
Processorkärnor 6
Processortrådar 12
Processorboostfrekvens 4 GHz
Processorfrekvens 2,1 GHz
Processorns cachetyp L2 & L3
L3-cache 8 MB
L2-cache 3 MB
Typ av internminne DDR4-SDRAM
Minne klockhastighet 3200 MHz
Minnets formfaktor SO-DIMM
Minnesplatser 2x SO-DIMM
Maximalt internminne 64 GB
Lagringsmedia
Total lagringskapacitet 512 GB
Lagringsmedia SSD
Total SSD-kapacitet 512 GB
Antalet installerade SSD Ja
Solid-state drive kapacitet 512 GB
Optisk enhetstyp Nej
Grafiken
Diskret grafikkortsmodell Ej tillgänglig
Inbyggd grafikprocessor (GPU) AMD
Ombord grafikkort Ja
Diskret grafikkort Nej
Familj av inbyggda grafikkort AMD Radeon Graphics
Ombord grafikkort modell AMD Radeon Graphics
Audio
Antal inbyggda högtalare 2
Högtalareffekt 2 W
Nätverk
Mobil nätverksanslutning Ja
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
Datahastighet för Ethernet-LAN 1000 Mbit/s
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar Ja
Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ C-portar Ja
Antal LAN (RJ-45) anslutningar Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.4b
USB Sleep-and-Charge-portar Ja
Prestanda
Moderkortets chipset AMD SoC
Strömtillförsel
Laddningsport USB Typ-C Ja
Produktvikt (oz) Ja
Trusted Platform Module (TPM) Ja
Lösenordsskydd Ja; HDD, Ström på, Supervisor
Vikt & dimension
Bredd 329 mm
Djup 227 mm
Höjd 18,9 mm