Produktnummer: B9403CVAR-PP2151XW
EAN: 4711636130806
Artikelnummer: F25323437
ASUS Bärbar - 120U - 16 GB - 512 GB - 14.0" - 2880 x 1800 pixlar - Windows 11 Pro
Tillverkare: ASUS
EAN: 4711636130806
Artikelnummer: F25323437
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(15.644,80 exkl. moms)
(15.644,80 exkl. moms)
Tillverkare: ASUS
Asus ExpertBook B9403CVAR-PP2151XW — ultralätt 14\" OLED
Processorn är Intel Core 5 120U som kan nå upp till 4,7 GHz. Kombinationen med 16 GB LPDDR5X-minne ger snabb respons när du växlar mellan många fönster och kör företagsprogram. Den interna SSD:n på 512 GB använder NVMe PCIe 4.0 för korta starttider och snabba filöverföringar.
Bärbarheten är tydlig i vikten på 950 gram och tunn form på 16,9 mm. Det gör datorn enkel att lägga i väska och ta med på kundmöten. Batteriet på 63 WHr ger längre driftstid mellan laddningarna när du arbetar på kafé eller i tågkupén.
Utforska ExpertBook-kapaciteten och välj din nästa arbetsdator
Minne
Internminne 16 GB
Typ av internminne LPDDR5X
Maximalt internminne 64 GB
Lagringsmedia
Total lagringskapacitet 512 GB
Lagringsmedia SSD
SSD-diskens formfaktor M.2 2280
Solid-state drive-gränssnitt NVMe PCIe 4.0
Vikt & dimension
Vikt 950 g
Bredd 311 mm
Djup 215 mm
Höjd 16,9 mm
Nätverk
Wi-Fi-standarder 802.11a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth-version 5.4
Datahastighet för Ethernet-LAN Gigabit Ethernet Mbit/s
Anslutningar
Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ A-portar 1
Antal Thunderbolt 5-portar 2
HDMI-version 2.1
Antal HDMI-portar 1
Combo hörlurar / mikrofon-port Ja
Design
Produktens färg Stjärnsort
Material, hölje magnesium-litiumlegering
Programvara
Installerat operativsystem Windows 11 Pro
Kamera
Upplösning, främre kamera 1920 x 1080 pixlar
Främre kamera IR-funktion, privatlåsare
Tangentbord
Tangentbord med bakgrundsbelysning Ja
Numeriskt tangentbord NumberPad
Prestanda
Spillresistent tangentbord Ja
Index för reparerbarhet 9,5
Bevakning
Trusted Platform Module (TPM) Ja
Fingeravtrycksläsare Nej
Processor
Processortillverkare Intel
Processorfamilj Core 5 processor
Processor 120U
Processorfrekvens 1,4 GHz
Processorboostfrekvens 4,7 GHz
Processorns cache 12 MB
Processorkärnor 10
Processortrådar 12
Grafiken
Ombord grafikkort modell Intel Graphics
Processor specialfunktioner
Intel® Dual Display Kan Teknik Ja
Display
Native bildförhållande 16:10
Ljusstyrka 400 cd/m²
Färgomfång 100%
HDR-teknik (High Dynamic Range) Pantone Validated, VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600
Förhållande mellan skärm och kropp 90%