Produktnummer: EP2-21317
Artikelnummer: F25165458
Tillverkare: Microsoft
Produktnummer: EP2-21317
Artikelnummer: F25165458
I lager - leveranstid: 2-3 arbetsdagar, ved bestilling inden kl. 14.00
(20.996,80 exkl. moms)
(20.996,80 exkl. moms)
Tillverkare: Microsoft
Produktnummer: EP2-21317
Med Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC för företag, ta din produktivitet till nya höjder! Den kraftfulla Intel Core Ultra 5 (Serie 2) 236V-processorn ger dig snabb prestanda för att hantera alla dina arbetsuppgifter smidigt. Med imponerande 16 GB LPDDR5X RAM och en blixtsnabb 256 GB SSD PCIe 4.0 lagring, kan du köra flera program samtidigt utan att sakta ner. Och med den skarpa 15-tums skärmen och Intel Arc Graphics får du en fantastisk visuell upplevelse för din arbetsdag.
Display
Skärm diagonal 15"
Upplösning 2496 x 1664 pixlar
Processortillverkare Intel
Processorfamilj Intel Core Ultra 5
Processorgenerering Intel Core Ultra (Series 2)
Processor 236V
Maximal turbofrekvens för prestandakärna 4.7 GHz
Maximal turbofrekvens för LP-E-kärna (Low Power Efficient-core) 3.5 GHz
Basfrekvens för prestandakärna 2.1 GHz
Basfrekvens för effektiv kärna 2.1 GHz
Processorns cache 8 MB
Processorns cachetyp Smart Cache
Maximal turboeffekt 37 W
Processorns baseffekt 17 W
Stöd för Windows Studio-effekter Ja
AI-programvaruramverk som stöds av NPU DirectML, ONNX RT, OpenVINO, WebNN, Windows ML
Total processorprestanda upp till 97 TOPs
NPU-prestanda upp till 40 TOPs
Grafikprocessorns prestanda upp till 53 TOPs
Minne
Internminne 16 GB
Typ av internminne LPDDR5x-SDRAM
Maximalt internminne 16 GB
Lagringsmedia
Total lagringskapacitet 256 GB
Lagringsmedia SSD
Total SSD-kapacitet 256 GB
Antalet installerade SSD Ja
Solid-state drive kapacitet 256 GB
Optisk enhetstyp Nej
Inbyggd kortläsare Ja
Typ av minneskort MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC
Ombord grafikkort modell Intel Arc Graphics 130V
Batteri
Webbsurf (Wi-Fi) 14 h
Oavbruten videouppspelning 22 h
Strömtillförsel
AC-adapter, effektförlust 65 W
Vikt & dimension
Bredd 329 mm
Djup 239 mm
Höjd 18.26 mm