GameSir G7 HE White USB Gamepad Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series S, Xbox Series X
Inmatningsenhet
| Enhetstyp | Spelplatta |
| Spelplattformar som stöds | Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series S, Xbox Series X |
| Gaming Control funktionstangenter | D-pad, Menyknapp, Lägesknapp |
| Analoga trumpinnar | Ja |
Anslutningar
| Gränssnitt | USB |
| USB-anslutning | USB Type-C |
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| 3,5 mm kontakt | Ja |
Ergonomi
| Produktens färg | Vit |
Strömtillförsel
| Strömkälla | Kabel |
Vikt & dimension
| Bredd | 152 mm |
| Djup | 103 mm |
| Höjd | 63 mm |
| Vikt | 227 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 160 mm |
| Låddjup | 118 mm |
| Förpackningens höjd | 84 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 435 g |