ICY BOX IB-AC527 USB
Audio
| Intern | Nej |
Anslutningar
| Värdgränssnitt | USB |
| Hörlursutgångar | 1 |
| Hörlursanslutning | 3,5 mm |
| Uttag för mikrofon/linje in | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
Egenskaper
| Kretsar | C-Media HS-100B |
| Produktens färg | Silver, Vit |
Vikt & dimension
| Vikt | 10 g |
| Djup | 43 mm |
| Bredd | 28 mm |
| Höjd | 11 mm |
| Förpackningens bredd | 85 mm |
| Låddjup | 100 mm |
| Förpackningens höjd | 25 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 48 g |
Övrigt
| Material, hölje | Gjuten aluminium |
Logistikdata
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Ytterförpackningens bredd | 320 mm |
| Ytterförpackningens längd | 560 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 220 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,6 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 114 styck |