Produktnummer: CC30MOBL7103
EAN: 5711428071033
Artikelnummer: F24743541
dbramante1928 re-charge strömadapter för bil
Tillverkare: dbramante1928
Produktnummer: CC30MOBL7103
EAN: 5711428071033
Artikelnummer: F24743541
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(456,00 exkl. moms)
(456,00 exkl. moms)
Tillverkare: dbramante1928
Produktnummer: CC30MOBL7103
Prestanda
Laddare kompatibilitet Universal
Strömkälla av typen Cigarr tändare
USB C-typ, antal portar Ja
Typ av laddare Automatisk
USB-strömleverans Ja
Design
Produktens färg Svart
Material, hölje Plast
Plug & Play-kompatibel Ja
Strömtillförsel
Spänning 12 - 24 V
Ingående ström 3 A
Maximal styrka 30 W
Strömstyrka ut (5V) 3 A
Strömstyrka ut (9V) 3 A
Strömstyrka ut (12V) 2.5 A
Utgångsström (15 V) 2 A
Utgångsström (20 V) 1.5 A
Utgångsström, port 1 3 A